Gminna Biblioteka Publiczna w Spytkowicach, Wrocławskie Stowarzyszenie Twórców Kultury, Regionalne Stowarzyszenie Twórców Kultury „Grupa na Zamku” w Oświęcimiu, Regionalne Stowarzyszenie Twórców Kultury w Chełmku zapraszają do obejrzenia grafiki i obrazów wrocławianina Wiktora Skóry.

Artysta amator, samouk, uprawia malarstwo sztalugowe, ścienne, rzeźbę, rękodzieło artystyczne oraz twórczość literacką w formie felietoników i kupletów. Swoje prace prezentował na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Uczestniczył w warsztatach i plenerach malarskich i rzeźbiarskich. Jego prace można spotkać w kraju i za granicą, m.in. w Grecji, Niemczech, USA, Austrii.

Wystawa pt.: „…Jak pies z kotem” jest udostępniona zwiedzającym w budynku GBP w Spytkowicach przy ul. Zamkowej 8 od 2 sierpnia do 30 września 2021 r.

pieszkotem